понеділок, 16 грудня 2024 р.

Перемога Максимівської гімназії в ІІ етапі Всеураїнськіх шкільних іграх "Пліч-о-пліч"!

 Наші юнаки та дівчата довели, що справжня команда – це сила, дух і спільна робота!

Команда юнаків Максимівської гімназії виборола перше місце, продемонструвавши неперевершену майстерність та волю до перемоги!
Команда дівчат Максимівської гімназії здобула друге місце, показавши блискучу гру та надзвичайну згуртованість!
Вітаємо вас із чудовим результатом! Ви – гордість нашої гімназії! Дякуємо за натхнення та яскраві емоції!
Хамелеони, ви найкращі!





„Професія. Кар’єра. Майбутнє”

 Для формування соціальної привабливості робітничих професій, підтримки позитивного іміджу ЗП(ПТ)О через засоби масової інформації, соціальні мережі, підготовки кадрів з дефіцитних професій в регіоні НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ оновив online-видання „Професія. Кар’єра. Майбутнє” профорієнтаційного спрямування, де відображена інформація про ЗП(ПТ)О м. Полтави та Полтавської області.

 Вісник можна знайти на сайті НМЦ ПТО у Полтавській області:

https://nmcptopoltavaua-my.sharepoint.com/:b:/r/personal/admin1_nmcpto_poltava_ua/Documents/%D0%9E%D0%9D%D0%9B%D0%90%D0%99%D0%9D%20%D0%92%D0%98%D0%94%D0%90%D0%9D%D0%9D%D0%AF%202024/2024.%20%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%81%D1%96%D1%8F.%20%D0%9A%D0%B0%D1%80%27%D1%94%D1%80%D0%B0.%20%D0%9C%D0%B0%D0%B9%D0%B1%D1%83%D1%82%D0%BD%D1%94%2009.12.2024%20%D1%80%D1%96%D0%BA.pdf?csf=1&web=1&e=hjGG3B

https://nmcpto.poltava.ua/





четвер, 12 грудня 2024 р.

Обласний ярмарок кращих розробок навчальних матеріалів для дистанційного компоненту освітнього процесу у 2024 році

 Вітаємо педагога-організатора

Каптан Т.О. з І місцем в Обласному ярмарку кращих розробок навчальних матеріалів для дистанційного компоненту освітнього процесу у 2024 році. Номінація: "Творці сучасної української історії", розробка виховного заходу для учнів 5-11 класів.
Бажаємо Тетяні Олександрівні натхнення, нових звершень і невичерпної енергії для досягнення нових вершин





понеділок, 9 грудня 2024 р.

"Сучасна інформатика - успішне майбутнє" 2024-2025 н.р

 З гордістю повідомляємо, що учениці 7 класу Алещенко Поліна та Волювач Анна (керівник - учитель інформатики Петрова Н.В.) здобули перемогу у 1 турі обласного чемпіонату з інформаційних технологій "Сучасна інформатика - успішне майбутнє" 2024-2025 н.р.!

Дівчата матимуть змогу випробувати свої сили у 2 турі.
Щиро вітаємо наших талановитих учениць та їх наставницю! Бажаємо нових здобутків і ще більш високих вершин у наступному етапі змагань!








субота, 7 грудня 2024 р.

«Хімічний калейдоско

 Щиро вітаємо Каптана Владислава, учня 7 класу, та його наукового керівника Людмилу Воробйову із здобуттям Диплома ІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі «Хімічний калейдоскоп»!


Конкурс організований Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г. Короленка у співпраці з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Полтавською академією неперервної освіти ім. М.В. Остроградського та Центром професійного розвитку педагогічних працівників Полтавської міської ради.
Бажаємо вам нових звершень, творчого натхнення та безмежних можливостей для самореалізації!






пʼятниця, 6 грудня 2024 р.

"Нація, яка має героїв, не загине: творці новітньої історії"

 До Дня Збройних сил України для учнів 7-9 класів у Максимівській гімназії відбулася виховна година на тему: "Нація, яка має героїв, не загине: творці новітньої історії". Захід підготувала Тетяна Каптан, педагог-організатор, яка допомогла дітям глибше осмислити значення мужності, незламності та самопожертви наших захисників.

Учні говорили про героїзм українських воїнів, добровольців та ознайомилися з історіями видатних особистостей, які стали символами незламності. Зокрема, Василь Сліпак, всесвітньо відомий оперний співак і доброволець, та Юлія "Тайра" Паєнковська, яка рятувала життя в найгарячіших точках війни, вразили дітей своїми долями.
Ця виховна година стала ще одним кроком до формування патріотизму і глибокої поваги до тих, хто захищає нашу свободу.











Святий Миколай

 До Максимівської гімназії завітав Святий Миколай, принісши із собою тепло та чарівну атмосферу свята. Діти раділи подарункам, які стали для них справжнім сюрпризом. Другокласники вирушили в "Казкову подорож до будиночка Святого Миколая", де виконували цікаві завдання, загадували бажання та відчули магію дива. А учні 4 класу писали листи Святому Миколаю, щиро відкриваючи свої серця і мрії.

Окрасою свята стала фотозона. Діти із захопленням фотографувалися біля неї, залишаючи на згадку яскраві моменти святкового дня.












четвер, 5 грудня 2024 р.

Волонтерство як поклик серця

 Сьогодні, у Міжнародний день волонтера, відбулася цікава зустріч учнів із волонтеркою села Мариною Кійло. Її самовідданість і невтомна праця надихають і є справжнім прикладом для наслідування.

Зустріч із дев'ятикласниками була наповнена щирістю, теплом та безмежною вдячністю. Учні привітали Марину Вікторівну зі святом, побажали їй натхнення, здоров'я та здійснення всіх мрій. Вони подякували за її вагомий внесок у допомогу нашим військовим і висловили сподівання, що її самовіддана праця й надалі надихатиме інших творити добро та підтримувати тих, хто боронить нашу країну.
Цей день нагадав кожному з нас, наскільки важливо виявляти добро, підтримку й любов. Волонтери – це люди з великим серцем, і сьогодні ми знову переконалися, що їхні зусилля здатні змінювати долі.
Тож щиро вітаємо всіх волонтерів зі святом! Нехай кожен ваш день буде наповнений теплом і вдячністю тих, кому ви допомагаєте.

середа, 4 грудня 2024 р.

«Творці добра»

Напередодні Дня волонтера та Дня Святого Миколая учнівське врядування 9 класу під керівництвом Юлії Кійло-Матієнко об’єднало зусилля вчителів, батьків і своїх однокласників, щоб подарувати частинку тепла багатодітній родині з села Олександрівка, Криворізького району, яка постраждала від війни.

Сім’я, у якій виховується семеро дітей під опікою бабусі, отримала від учнів посилку, наповнену не лише необхідними речами, а й любов’ю та турботою. Дев'ятикласники прагнули подарували дітям віру в чудо, теплоту людських сердець та надію на краще завтра.
Цей проєкт став нагадуванням, що разом ми здатні створити світ, у якому кожен отримає свою частку любові та підтримки.
Дякуємо всім, хто приєднався до цієї великої справи!

"Творці добра"

Учнівське самоврядування нашої гімназії продовжує традицію добра та турботи в рамках волонтерського проєкту "Творці добра". Цьогоріч маленькі волонтери 2-го класу під керівництвом класовода Ольги Абаровської об'єднали зусилля шкільної спільноти, щоб подарувати радість тим, хто цього найбільше потребує.
До Дня Святого Миколая діти знову підготували і відправили подарунки своїм ровесникам — учням 2 класу Одрокам’янського ліцею, який знаходиться у прифронтовій зоні.
Цей жест турботи та підтримки став частиною великої місії: показати, що добро завжди знайде шлях навіть у найважчі часи. Ми пишаємося нашими учнями, які своїми маленькими, але такими важливими справами, надихають і дорослих, і дітей.
Дякуємо учням, батькам другокласників та вчителям, що долучилися до ініціативи, адже разом ми створюємо справжнє диво.











Листи вдячності захисникам від учнів

Напередодні Дня Збройних Сил України учні Максимівської гімназії пишуть теплі й щирі листи нашим захисникам.

У кожному листі – тепло сердець, слова щирої вдячності та побажання миру, здоров’я й перемоги.
Діти вірять, що їхні листи стануть промінчиком тепла для тих, хто оберігає наш спокій. Дякуємо вам, наші герої!











понеділок, 2 грудня 2024 р.

Переможна участь у конференції!

Традиційно у листопаді проходить Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Полтавщина земля моя свята». Юні екскурсоводи історико-краєзнавчого музею під керівництвом Наталі Федорівни Пилипенко постійно демонструють результати своєї дослідницької роботи у колах краєзнавців, етнографів, істориків.

2024 рік не став виключенням. Цього року, екскурсовод музею, Софія Савченко виступила із дослідною роботою «Скриня в народній традиції Полтавщини», у якій поділилася результатами вивчення використання скрині в культурі та побуті жителів Полтавщини. За підсумками конференції виступ був удостоєний грамотою переможця.
Щиро вітаємо Софію Савченко та її керівника Наталю Федорівну Пилипенко з черговим досягненням! Нехай ваші успіхи і надалі надихають на нові дослідження та звершення!
Дякуємо за внесок у збереження культурної спадщини Полтавщини!